"Everyone is an artist in childhood;
which is difficult is to remain as an artist in the adulthood."

News

Tohum Otizm vakfı kermesi

Tohum Otizm vakfı kermesi

Tohum Otizm Vakfı’nın çalışmalarını desteklemek, tanıtmak ve kaynak oluşturmak amacıyla gelenekselleşen Yılbaşı Alışveriş Şenliği 26.11.2014 tarihinde Sait Halim Paşa Yalısı’nda otizmli çocuklar yararına gerçekleşti. Etkinlik giriş ücretinin, katılımcı firmalardan sağlanan gelirin ve seminer ücretlerinin tamamının Tohum Otizm Vakfı’nın projelerine ve eğitim bursuna ihtiyaç duyan otizmli çocuklara aktarıldığı etkinliğe biz de Ottantik Arts antika standımızla katıldık.

Read more

Ottantik Arts Addresistanbul’da

Ottantik Arts Addresistanbul’da

Down Sendromu Derneği ev sahipliğinde 20-21.10.2015 tarihlerinde Addresistanbul Alışveriş Merkezi’nde gerçekleştirilen Alışveriş Günleri kermesinde yaklaşık 90 tanınmış marka stand kurarak destekte bulundu. “Gelirseniz +1 oluruz” sloganıyla dikkatleri çeken derneğin kermesinde, biz de Ottantik Arts standımızda antika ürünlerimizi, yeni mumluklarımızı ve geri dönüşüm fikriyle tasarlanmış kedi&köpek yataklarımızı ziyaretçilerle paylaşma fırsatı bulduk.

Read more

YAŞANMIŞLIKLAR OTTANTIK ARTS'TA HAYAT BULUYOR

YAŞANMIŞLIKLAR OTTANTIK ARTS'TA HAYAT BULUYOR

Cemiyet ve iş dünyasının tanınmış isimlerinden Yusuf Ayakatik, eski ve antika eşyaları bir araya topladığı Anadolu Hisarındaki Ottantik Arts antika dükkanı ile bambaşka bir dünyanın kapılarını aralıyor. Eskiyi göz önüne seren dokusu ile dikkat çeken antika dükkanı adeta zamana ve tarihe tanıklık ediyor.

Read more

Yaşanmışlığın Bekçiliğini Yapıyorum

Yaşanmışlığın Bekçiliğini Yapıyorum

BAŞARILI İŞ ADAMI YUSUF AYAKATİK, BU KEZ BAMBAŞKA BİR YÖNÜYLE KARŞIMIZDA. OTTANTİK ARTS ADINI VERDİĞİ ANTİKA DÜKKANIYLA YAŞANMIŞLIĞA, TARİHTEN GELENE TANIKLIK EDİYOR

Cemiyet ve iş dünyasının tanınmış simalarından Yusuf Ayakatik, bu kez pek bilinmeyen bir yönüyle çıkıyor karşımıza. Bildiğiniz üzere Ayakatik, Türkiye'nin ilk golf kulübü olma özelliğini taşıyan İstanbul Golf Kulübü’nün 20 yıldır Yönetim Kurulu Üyesi. Zara, Bershka ve Massimo Dutti gibi mağazaların Türkiye'deki mimari uygulamalarını da yapan Ayakatik ile Anadolu Hisarı'ndaki eskici dükkanında bir araya geldik.

Read more